• Skaritz Hotel & Residence, Bratislava ubytování Bratislava - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   
  • Skaritz Hotel & Residence, Bratislava ubytování Bratislava - Zobrazit stránky v anglickém jazyce   
  • Skaritz Hotel & Residence, Bratislava ubytování Bratislava - Zobrazit stránky v německém jazyce   
  • Skaritz Hotel & Residence, Bratislava ubytování Bratislava - Zobrazit stránky v Španělském jazyce   

Adresa:
Skaritz Hotel & Residence, Bratislava
Michalská 4
811 03 Bratislava
Slovensko
tel. (+420) 222 532 534

Skaritz Hotel & Residence, Bratislava - ubytování Bratislava

Skaritz Hotel & Residence, Bratislava Bratislava

Hotel Skaritz & Residence se nachází na promenádě Michalské ulice na Starém Městě v Bratislavě. Ať už cestujete za obchodem, romantikou nebo trávením volného času, jsme pro vás tím nejlepším zázemím.

Hotel Skaritz & Residence Bratislava ubytování:

Hotel Skaritz & Residence Bratislava nabízí ubytování ve 20 pokojích, všech 20 pokojů je nekuřáckých.a splňují nejvyšší moderní hotelové standardy. Dále hotel Skaritz & Residence Bratislava disponuje 10 plně vybavenými a zařízenými apartmány za speciální ceny při pobytech delších než 2 týdny.  Apartmánů je vybaveno kuchyní a jídelním koutem.

Business pokoje hotelu Skaritz & Residence Bratislava jsou vybaveny wifi  připojením na vysokorychlostní internet zdarma, LCD televizí, trezorem, DVD, koupelnou se sprchovacím koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, kávovarem, žehličkou, šatníkem.

Ubytování Bratislava hotel Skaritz & Residence restaurace:

Hotel Skaritz & Residence Bratislava restaurace nabízí si vychutnat menu tradiční starobratislavské, která je nezbytným kulinářským zážitkem pro každého turistu.  PREŠPORSKÁ kuchyně je unikátní směsí slovenské, maďarské a rakouské kuchyně. Skaritz & Residence Bratislava dále nabízí v restauraci každé ráno čerstvé a voňavé bufetové snídaně v naší Prešburg restauraci.

Skaritz & Residence ubytování Bratislava hotel služby:

Hotel Skaritz & Residence Bratislava nabízí tyto služby: etážový servis, bufetovou snídani, salonek pro 12 osob, business centrum na recepci, fitness centrum nonstop, švédské masáže, finskou saunu, parkování v podzemních garážích kousek od hotelu, recepce 24 hodin denně, wifi v celém hotelu, pedikůra, manikůra, hlídání dětí.

Skaritz & Residence hotel Bratislava ubytování okolí:

Hotel Skaritz & Residence Bratislava nabízí ve svém okolí navštívit třeba: hrad Děvín, prohlídku města Bratislava, ochutnávku specialit, české kuchyně, divadla, kina nebo si zajít zasportovat do fitness centra, zahrát si bowling, squash, zajít si zaplavat do aqvaparku Senec a mnoho dalších aktivit záleží jen na vás na co momentálně máte náladu.